Cedule a poutače jsou základem reklamy. Ale i tak běžného produktu se snažíme klientům poskytnout díky elegantní i vtipné grafice maximální účinnost a správnou volbou technologie a materiálu optimální trvanlivost a odolnost. Proto na venkovní cedule větších rozměrů preferujeme sendvičové desky typu Dibond (hliníkové sendvičové desky tvoří polyetylenové jádro oboustranně kryté lakovaným plechem z hliníku tloušťky 0,3 mm), které jsou pevné, nevlní se vlivem tepla a jsou vícenásobně použitelné. Pro krádkodobé jednorázové použití v interiéru není nutné používat PVC desky typu Forex s životností 5 let, stejnou úlohu splní Kapa, sendvičová deska s PU jádrem, oboustranně krytá vrstvou bílého chromokartonu s výrazně nižší cenou.


 Elegantní moderní grafika v jednotném stylu corporate identity a letecká fotografie udělá z běžného označení staveniště skvost.


Standartní označení staveniště. Při použití plechové cedule je nezničitelné a mnohokrát použitelné.


Klasický případ dvou cedulí nad výlohami. Mezi nimi je umístěno 3D písmo. Cedule do exteriéru dodáváme z sendvičových desek,  desek, teplem se nevlní.


Ceduli můžeme upevnit i na zábradlí, plot…


Klasický poutač na zdi se správně zvoleným motivem vždy zaujme. Pokud je to tištěná grafika v dosahu lidí, nezapomínáme na laminaci jako ochranou před vandaly.


Pomocí několika kotevních ok a ocelového lanka lze připevnit banner či superposter snadno na zeď, výměna je  pomocí vysokozdvyžné plošiny snadná.


Malé „cedulky“ s obrázky interiér oživí. Laminace=delší životnost. Cedule upevňujeme proti krádežím šrouby s ozdobnou hlavou.


Doba, kdy označením provozovny byla cedule s nalepenou řezanou grafikou pomalu končí, 3D písmena či loga zaujmou okolojdoucí mnohem spolehlivěji.


Pokud informační ceduli vytvoříme v jiném tvaru než obdélníkovém, stává se okamžitě mnohem více „akční“!


 Tuto ceduli označující partnera dětského hřiště nikdo z rodičů ani dětí nepřehlédne ani nezapomene.